Beer Station Fest 2022

V dňoch 20 až 22.5.2022 (piatok až nedeľa), sa na streche Tržnice Nivy uskutoční prvý ročník festivalu Beer Station Fest, ktorý bude plný kvalitného remeselného piva. Okrem toho sa môžete tešiť na kopu grilovaného jedla, skvelý sprievodný program a najmä veľa zábavy.

festival; Beer Station; remeselné pivo; craft pivo

Festival otvorí svoje brány pre návštevníkov v piatok o 14 hod., na výčapoch sa objavia kúsky z niekoľko desiatok slovenských, českých, ale aj ďalších zahraničných pivovarov. Najrôznejšie štýly od ležiakov cez kyseláče, IPA, NEIPA, stout, až po tie najbláznivejšie kúsky v podobe hustých pivných smoothie. Na ktoré pivovary sa môžete tešiť? Bude ich veľa! Funky Fluid, Sibeeria, Raven, Antoš, Mazák, Wywar, Unorthodox Brewing, Čierny Kameň, Nilio, Herrenwald, Rye Island, Voodoo Brewery, Baran, Hellstork, Zichovec a mnoho ďalších!

O program a dobrú zábavu sa postará DJ, v piatok vystúpia stand up-isti Jakub Zitron Ťapák a Matej Makovický, v sobotu do rytmu zahrá kapela Prešporskí junáci. Okrem toho sa môžete tešiť aj na live vysielanie slovenských hokejistov na MS 2022 v ľadovom hokeji. Čapovať sa bude do pohárov s objemom 0.2dcl a tie si budete môcť oplachovať alebo vymienať priamo na mieste. Na výber budú 3 druhy. Vstupné je zdarma, platiť sa bude len vrátna záloha za pohár vo výške 4€.

Čakáme vás:

  • Piatok 14 – 22h
  • Sobota 11 –  22h
  • Nedeľa 11 – 20h
Návrat hore