Heslo dňa (1.): Hraj s beerstation.sk o parádne pivné ceny

Tvoje pivné stanice prichádzajú so súťažou o chutný a obľúbený ležiak Jozef II. od pivovaru Wywar. Čítaj pozorne ďalej a dozvieš sa viac.

Craftové pivo chutí. To vieme. A rovnako vieme aj to, že na prevádzkach Beer Station ho máme dostatok. Navyše sa riadime heslom, že fantázii sa rozhodne medze nekladú, takže v našej ponuke môžete nájsť najrôznejšie pivá (všetky nefiltrované a nepasterizované, čapované technológiou pivoplynu, ktoré takúto remeselnú chuťovku udrží dlho čerstvú a chutnú) – vrchne i spodne kvasené, svetlé, polotmavé i tmavé, môžeš si vybrať či si dáš ležiak, IPA či APA pivá, nechýba ani porter, ALE, proste je si z čoho vybrať. Jednoducho povedané, je to PIVO NA DOSAH RUKY (toto je aktuálne heslo dňa, pozn.).

Ponúkame viac aj menej aromatické kúsky, ktoré vytvoria nezabudnuteľný zážitok, ktorý si rozhodne budeš chcieť zopakovať. A práve preto sme tu. Aby sme vlastnú lásku a vášeň k remeselnému pivu posunuli ďalej. Takže ak máš rád chute, kde je cítiť citrusové plody, lesné ovocie, klasickú i o čosi vyššiu horkosť, alebo trebárs karamel či údeniny, máš tieto pivá na dosah ruky. Stačí len sledovať beerstation.sk, kde sa dozvieš aj o podmienkach rozvozu, ktorý robíme denne bez výnimky, rôznych pivných štýloch, zaujímavostiach, k dispozícii sú aj seriály, predstavenie konkrétnych pív. No a aktívni sme aj na Facebooku a Instagrame.


Zaujímavý obsah na beerstation.sk


Súťaž je spustená od 1.6. 2020.

Návrat hore