Heslo dňa (15.): Finiš súťaže je o miernom zapotení sa ;)

Finále. Súťaž HESLO DŇA prichádza nateraz s posledným vydaním. A záver bude trochu hardcore. 😉

Od začiatku júna sme denne rozdávali 2 litre piva tomu, kto sa držal pravidiel a ešte bol aj naozaj expresne rýchly. Niekedy nám to prišlo, že súťažiaci refreshujú Facebook každých pár sekúnd, keďže ich pohotovosť bola na to, že nevedeli, kedy sa denná tridsaťminútovka spustí, až neskutočná.

Čo sa týka ostatného hracieho dňa, možný víťaz sa trochu zapotí. Chceme totiž po vás 8 z doterajších 14 HESIEL DŇA z doteraz uverejnených článkov. Teda ešte jednoduchšie povedané – vyhrá ten, kto do príslušného príspevku na Facebook Beer Station napíše 8 ľubovolných hesiel dňa. Navyše platí aj pravidlo o zazdieľaní tohto príspevku na súkromný Facebook súťažiaceho.

Predstavujeme pivovary (3.): Život je horký a to je dobre, odkazuje Rye Island

Pre všetkých ešte info, že pár článkov, ktoré boli „heslami dňa“ je už premenovaných – najmä PREDSTAVUJEME PIVOVARY. Ale to veľmi rýchlo každý zistí.

Slávni milovníci piva (2.): Aj výnimočný Shakespeare vedel oceniť pivo

Pivo so sebou, pivo priamo domov (či kam len chceš)

My v Beer Station veľmi dobre vieme, že Wywar remeselné kúsky ti chutia, a preto ponúkame denný rozvoz (všetkých pív, ktoré máme v aktuálnej ponuke). Stačí len pár klikov na webe beerstation.sk, prípadne v aplikácii Beer Station a craftové parády máš onedlho pred sebou. Aktuálne už robíme aj distribúciu piva, takže ak máš záujem o väčšie objemy, no problem, žádnej stres. ?

Len pre pripomenutie, prevádzky v OD Tesco Lamač, OD Tesco Zlaté piesky a OC Vivo (bývalý Polus) sú tu pre teba k dispozícii okrem nedele denne, takže je tu ideálna príležitosť obstarať si chutné, čerstvé, remeselné pivo so sebou.

Je porter stoutom a stout porterom? Je aj nie je 😉

 

Súťaž je spustená od 1.6. 2020.


Zaujímavý obsah na beerstation.sk

Návrat hore