Ochutnaj ZADARMO parádne craftové vychytávky. Degustujeme vo VIVO!

Zapamätaj si – 2.7. 2020 od 19.00 je tu opäť raz craftová degustácia, ktorú pokojne s nadsázkou nazvime ako postkorona pripíjanie si na zdravie a navyše s výkladom.

Určite budeme radi, keď sa zastavíš – miesto konania je VIVO! Market, kde sme sa v rámci ex-Polusu presťahovali. V rámci večera ochutnáme a zároveň priblížime 8 rôznych pív. Od ležiaku, cez APA i IPA pivá, Ale, atď. Proste rozmanitá škála pivných štýlov.

Vstupné neplatíš – platí sa len dobrou náladou, ochotou socializovať sa a nadväzovať nové kamarátstva.

Ešte predtým, ako degustácia začne, rozdáme pripravené hárky, kde si účastníci budú môcť zaznačiť, aké pivo práve ochutnávajú a v rámci neho aj chuť, vôňu, samozrejme pivovar, ktorý ho navaril i vlastné hodnotenie. Na hárky sa bude písať perami Beer Station, ktoré budú popri pive pre zúčastnených malým darčekom.

Po tom, ako degustácia skončí, bude možnosť zakúpiť si čerstvé pivo práve načapované do fliaš i to, ktoré je v originál fľašiach od craftových pivovarov.

Žrebujeme výhercu

A na záver ešte niečo, čo je popri remeselných kúskoch ďalším lákadlom, prečo sa vo štvrtok 2.7. vo VIVO! Markete zastaviť – po skončení degustácie zozbierame hárky a vyžrebujeme z nich víťaza, ktorý si odnesie 8 pollitrových fliaš naplnených pivami, ktoré sa počas večera degustovali.

Tak dobehni 😉

Distribúcia piva: Parádne craftové pivá na ceste priamo k vám


Zaujímavý obsah na beerstation.sk


 

Návrat hore