Rozvoz remeselného piva

Rozvoz remeselného piva v Bratislave je spustený, a pivko vám dovezieme každý deň bez výnimiek.

Remeselné pivo dovezieme až k dverám Vášho domu po celej Bratislave a v jej okolí.

Objednať si dokážete zo širokej ponuky čerstvých, čapovaných a fľaškových piv tu

Rozvoz piva je ZADARMO

Pri objednávke do 14:00 pivo máte pred dverami ešte v ten istý deň medzi 15:00 a 20:00

Ak si pivko objednáte po 14:00, určite vám ho doručíme nasledujúci deň, či už to búde pondelok, vikend alebo štátny sviatok.

Auta našich piných kuriérov sú vybavené platobnými terminálmi, preto dokážeš zaplatiť ako kartou, tak aj hotovosťou. Nemusíte tak platiť dopredu, stačí až pri prevzatí piva.

Napriek celej situácii, pivko vám stále dovezieme čerstvé, zachladene a vybrať si môžete opäť zo širokej ponuky spodné kvasených a vrchné kvasených piv z malých slovenských a českých pivovarov.
Ponuku pravidelne aktualizujeme na Beer Station e-shope
Nové a čerstvé craftové piva narážame každý deň. Pivo plníme na princípe protitlaku pri pomoci špeciálnych plničiek PEGAS tak, aby neprichádzalo ku kontaktu piva so vzduchom, vďaka čomu pivo zachováva svoju chuť a vlastnosti aj počas niekoľkých mesiacov.
V ponuke ste mohli vidieť piva z takých pivovarov, ako sú WYWAR, Hellstork, ŽiWELL, Tatras, Jama, Matuška, Zichovec, Clock, Raven, Lucky Bastard, a desiatky iných pivovarov. Dokopy na prevádzkach Beer Station ste mohli vyskúšať až 2000 rôznych pív od 250 slovenských, českých a zahraničných pivovarov.

 

Rovnako si nabiješ aj TRIFFT body a neskôr na prevádzke Beer Station prevezmeš svoje odmeny. Za body si nakúpiš ďalšie pivko, pivné poháre, či už iné produkty na prevádzkach Beer Station.

Tak spestri si prípadnú potrebnosť zostať doma, daj si kvalitný Craft Beer!

 

Sleduj facebookovu stránku BEERSTATION.Slovensko, kde sa dozvieš viac.
V prípade otázok a potrebnosti poradiť svýberom piva sme tu pre vás každý deň na telefónnych číslach:
0948 006 774 alebo 0944 055 439
Váš tím Beer Station!
BEER STATION na festivaloch
Návrat hore