Distribúcia piva: Parádne craftové pivá na ceste priamo k vám

Roky dobre známa spoločnosť Beer Station – pivné stanice s výhradne kvalitným remeselným pivom, ktorá craftovými chuťovkami pravidelne teší pivných fanúšikov, sa teraz posúva o čosi ďalej. A za svoj si berie ďalší záber – DISTRIBÚCIA PIVA je pre nás komplexnou záležitosťou od predaja, zaškolenia personálu, posunutia našich doterajších skúseností, zručností. Na konci je potom spokojný zákazník, ktorý je našim hlavným cieľom.

Nie, netreba sa báť. Beer Station je tu aj naďalej, stále bude denne ponúkať čerstvé nefiltrované a nepasterizované pivá najvyššej kvality, najrôznejších chutí i pivných štýlov. To len aktuálne rozširujeme pôsobnosť, resp. z distribuovania piva aj pre B2B sektor (teda spoločnostiam, prevádzkam a pod. skáčeme rovnými nohami), ktoré bolo doposiaľ v plienkach, skáčeme rovnými nohami do veľkých objemov. Lebo posúvať sa treba.

Po troch rokoch na slovenskej craftovej scéne si dovolíme povedať, že dobre vieme, o aké pivo je zo zákazníckeho pohľadu najväčší záujem, dovolíme si povedať, že pivný znalec je u nás spokojný a pravidelne sa vracia – lebo široká ponuka, lebo sme za dobu fungovania ponúkli na výčapoch približne 2000 remeselných chuťoviek z malých craftových pivovarov, lebo dokážeme reagovať na to, čo chutí, čo chutiť bude.

Našou prioritným cieľom je spokojný zákazník. Zákazník, ktorý sa príde podeliť o zážitok z remeselných pív, ktorý ho odporučí blízkym, známym.

A tak po stovkách tisícov vyčapovaných craft beers, po skúsenostiach s jeho ochutnávaním, po spoznaní procesu varenia, procedúr i filozofie jednotlivých pivovarov, sme sa rozhodli, že sa o čosi posunieme. Momentálne nás teda teší, že DISTRIBÚCIA PIVA JE SPUSTENÁ.

Jednoducho povedané, skúsenosť z predaja remeselného piva by sme radi preniesli do podnikov našich partnerov. Veď craft beers majú miestami až čarovnú moc – očaria, sú nápadité, ponúkajú zmenu i príjemný návyk. Poďme ich teda spoločne dopriať každému.

Trochu ležiak, trochu IPA či APA. O aký pivný štýl ide?

Podpora podnikov v období ťažších ekonomických časov spôsobených Covid-19

Navyše radi pomôžeme zaškoliť personál, poradíme s vyváženým výberom piva na výčape, pričom budeme prihliadať na to, po čom zákazníci najviac bažia. A keďže za dlhé mesiace pohybovania sa v komunite milovníkov remeselného piva dokážeme reflektovať na ich požiadavky a pripomienky, budeme tieto skúsenosti ďalej posúvať aj vám. Dokážeme sa prispôsobiť konceptu prevádzky, poradiť v tom, čoho sa vyvarovať, na čo sa naopak upriamiť. Veľmi dobre vieme, že spokojnosť zákazníka je alfou a omegou tohto celého.

A aby sme ešte podčiarkli, že to s distribúciou myslíme naozaj vážne – ROZVOZ PIVA JE DENNÝ, VRÁTANE NEDIEĽ. V Beer Station totiž veľmi dobre vieme, ako je z času načas viac než potrebné dodať sortiment aj cez víkend, keď sa napr. pred jeho začiatkom predalo viac piva a výčapy pred zákaznícky atraktívnym sobotným večerom či nedeľnou pivnou „siestou“ zívajú prázdnotou.

Pôsobenie v tomto biznise nám opakovane potvrdilo jedno – ak sa staráš o zákazníka, je to len a len na dobro veci. Preto vieme každému zákazníkovi – podniku garantovať, že od nás nebude počuť podmienky (či skôr výhovorky) typu „minimálne objednávka je aspoň za 150 eur“ či „treba objednať aspoň 3 – 4 sudy“, atď. Sme priami ľudia, namiesto vyhovárania sa radšej hľadáme cestu.

https://beerstation.sk/leziaky-uz-davno-nie-su-len-obycajne-piva-presvedcte-sa-o-tom-s-beer-station/


Zaujímavý obsah na beerstation.sk


Špičkový lineup

Do distribúcie sme zaradili pivovary (a tým pádom aj pivá), ktoré veľmi dobre poznáme. Pivovary, s ktorými máme veľmi dobrú spoluprácu, pivá, za ktoré by sme pokojne dali aj ruku do ohňa. Vieme o nich, poznáme reakcie bežných zákazníkov, ktorých okamžite upútajú, i pivných znalcov, ktorí sú pochopiteľne náročnejší.

Garantujeme, že vybraté pivovary sa vyznačujú stabilnou kvalitou, pútavou chuťou, nápaditosťou, príkladným prístupom aj nekončiacou láskou ku craftovému pivu. A práve tento mix Beer Distribution – pivné stanice na ceste k Vám ponúkajú.

Ako už bolo uvedené vyššie, lineup je určite špičkový, navyše sa ponuka pív i samotných pivovarov aktívne rozširuje:

Garantujeme kvalitu i čerstvosť

Distribúcia piva je aj o staraní sa o tento chutný mok, a tak sme pripravili špeciálne chladené priestory, kde nepasterizované a nefiltrované chuťovky uskladníme, kde sa bude cítiť najlepšie, kde sa stopercentne dohliadne na to, aby si uchovalo potrebnú kvalitu.

V ponuke Beer Distribution sú sudové pivá v kegoch – 15-, 30- a 50-litorvý objem, a rovnako tak v nej každý nájde aj originál fľaškové pivá z pivovarov.

To, že ponúkame najčerstvejšie remeselné pivá je zrejmý fakt.

A to nie je všetko. Pre podnik dokážeme zabezpečiť aj poháre z pivovarov, gravírované fľaše s logom podniku, plastové fľaše pre prípad plnenia piv a so sebou, výčapné zariadenia a pod.

Pýtate sa, aká je cena craftových pív? Žiadny strach, ceny sú zafixované a sú presne také isté ako v pivovaroch.

Chcete si objednať alebo sa viac informovať?

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a my sa vám obratom ozveme alebo nám zavolajte na 0948 006 774, či 0944 055 439.

India Pale Ale. Prečo sú pivá IPA tak obľúbené, a tak výnimočné?

Tím Beer Station / Beer Distribution (distribúcia piva) je tu pre zákazníkov každý deň na telefónnych číslach 0948 006 774 a 0944 055 439. Dostupní sme aj na e-mailovej adrese pivo@beerstation.sk.

Budeme sa tešiť na objednávky a tvrdo robiť na spokojnosti všetkých zákazníkov.

Návrat hore