Heslo dňa (12): Beer Station je tu pre každého pivára. Začínajúceho i machra

HESLO DŇA pomaly ale isto prechádza do finišu, máme pred sebou posledné súťažné dni, ten aktuálny priblíži sieť výčapných prevádzok s remeselným pivom Beer Station.

Opakovanie je matka múdrosti

A zasa, nebudeme zbytočne ješitní a priznáme, že nie každý musí nutne Beer Station poznať. Pre tých, ktorí len objavujú chuť remeselných pív, i pre tých, ktorí sú reálnymi craft beer znalcami, je tu ale pár info o našej spoločnosti, ktorá v lete oslávi už 3 roky pôsobenia na slovenskom trhu.

Na začiatku bol nápad priniesť zákazníkom niečo nové, iné. Vo všeobecnosti dozrel čas na to, aby sa ľudia opäť po rokoch vrátili k špecialistom – tu mám mäsiara, tam si idem po zeleninu a ovocie, inde si kúpiť mliečne výrobky, syry či pečivo. Takto to roky pred nástupom supermarketov, kde je všetko (a nič), fungovalo a sčasti nostalgia i chuť dostať od života niečo viac – vyššiu kvalitu, servis, iný, ako strojený prístup, napokon pripravili živnú pôdu aj pre trh s remeselnými pivami.

Tie naše nazývame aj živými – živé pivo nie je len formulka, je to životný štýl, presvedčenie, je to staranie sa o prevádzky, kvalitu piva i servis. ŽIVÉ PIVO (heslo dňa, pozn.) je náš vklad do teba, milý zákazník, čo nám ty na oplátku vraciaš zaujímavým feedbackom, podelením sa o to, aký si mal z craftových pív zážitok, samotným vracaním sa ku nám.

Na to, kto za spoločnosťou stojí, aké sú naše názory na problematiku craft beers, ako sme sa k nim dostali, odpoveď na otázky, prečo práve remeselné pivá a nie napr. predaj záhradného nábytku či gumičiek do vlasov, ešte čas bude. Teraz si len povedzme, že priamo v Bratislave máme tri prevádzky – OC Vivo (bývalý Polus), OD Tesco Zlaté piesky a OD Tesco Lamač, v Košiciach potom jednu v OC Cassovia.

Je porter stoutom a stout porterom? Je aj nie je 😉

Sme tu pre teba, milý pivár

Ide nám o to, aby zákazník prišiel k čo najkvalitnejšiemu zážitku – so všetkým. Preto denne meníme ponuku craftových pív, ktorých máme na jednotlivých výčapoch narazených v jednom rase osem rôznych. Dovolíme si povedať, že vieme rozlíšiť pivné štýly, preto ich máme na v našej ponuke hneď niekoľko – ležiaky, IPA, APA pivá, portre, stouty, gose, ale, kyseláče … A navyše od výmyslu sveta, keďže pivovary ako Wywar, Čierny kameň, Nachmelená opice, Breisburg, Voodoo, Tatras, Chernobeer, Pnaský pivovar, Zichovec a pod. sa riadia heslom, že fantázii sa medze nekladú.

Používame technológiu PEGAS, vďaka ktorej, resp. pivoplynu dokážeme garantovať, že načapované pivo zostane čerstvým aj 2 týždne. Pivá chladíme, aby si udržali vysoký štandard, radíme sa s distribútormi i pivovarmi, aby sme na ponuke mali nielen širokú, ale aj vyváženú ponuku, radi si vypočujeme názor vás – pivárov.

K pivám ešte toľko, že sú nepasterizované a nefiltrované, bez farbív, umelých látok, konzervantov, za to plné vitamínov, živín, sú čerstvé, ako už bolo povedané živé a čo je dôležité povedať – ponúkajú najrozmanitejšie zážitky z konzumácie. A to aj vďaka prístupu remeselných pivovarov k samotnému vareniu či distribúcii, tiež pre používanie len tých najkvalitnejších surovín.

https://beerstation.sk/predstavujeme-pivovary-2-putave-osviezenie-a-napaditost-cierny-kamen-zapaja-fantaziu-i-talent/

Pivo so sebou, pivo priamo domov (či kam len chceš)

My v Beer Station veľmi dobre vieme, že Wywar remeselné kúsky ti chutia, a preto ponúkame denný rozvoz (všetkých pív, ktoré máme v aktuálnej ponuke). Stačí len pár klikov na webe beerstation.sk, prípadne v aplikácii Beer Station a craftové parády máš onedlho pred sebou. Aktuálne už robíme aj distribúciu piva, takže ak máš záujem o väčšie objemy, no problem, žádnej stres. ?

Len pre pripomenutie, prevádzky v OD Tesco Lamač, OD Tesco Zlaté piesky a OC Vivo (bývalý Polus) sú tu pre teba k dispozícii okrem nedele denne, takže je tu ideálna príležitosť obstarať si chutné, čerstvé, remeselné pivo so sebou.


Zaujímavý obsah na beerstation.sk


Čerstvé pivo od Beer Station: Tá najsprávnejšia voľba

Návrat hore